czwartek, 8 czerwca 2017

Plan minimum - czerwiec 2017

Trochę już tego czerwca minęło, ale ostatnimi czasy inne sprawy zaprzątały mi głowę i czytanie szło wolniej niż zwykle. Miałam trochę zaległości jeszcze z maja. Jestem jednak już z powrotem, a oto mój plan na czerwiec.
1. "Straż nocna" Terry Pratchett, Prószyński i S-ka

Ostatnio trochę odpuściłam Świat Dysku, bo przecież tyle książek do przeczytania, a tak mało czasu, ale stęskniłam się i wracam podekscytowana! Więcej o moich odczuciach na temat Świata Dysku  TUTAJ


2. "Ósme życie" Nino Haratischwili, Wydawnictwo Otwarte

Nie słyszałam chyba złej opinii na temat tej powieści. Wokół niej widać same zachwyty, więc mam nadzieję na fascynującą lekturę.


3. "Pan raczy żartować, panie Feynman" Przygody ciekawego człowieka, Richard P.Feynman, Wydawnictwo Znak

Słyszałam o tej książce naprawdę wiele dobrego. Każdy kto ją czytał, jest bardzo pozytywnie zaskoczony, natomiast bookstagram na jej temat milczy. Ciekawa jestem co to za ancymon z tego pana Feynmana ;)

4. "Kot, który poruszył górę" Lilian Jackson Braun

Taki mały przerywnik między innymi książkami, krótki kryminał.
5. "Królowie przeklęci" Maurice Druon, Wydawnictwo Otwarte

Królowie i królowe, bitwy i zdrady, kłamstwa i żądze - dla mnie ekstra. Wiecie, co jest jeszcze lepsze? To, że tę książkę poleca George R. R. Martin. Liczę na kawał dobrej lektury.


Czytaliście którąś z powyższych pozycji? Dajcie znać jakie wrażenia ! 

4 komentarze:

  1. Ósme życie i u mnie w planach już od baaardzo długiego czasu się znajduje. Mam nadzieję, że zabiorę się za nie jeszcze w te wakacje. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Świat Dysku ciągle w planach i ciągle się w sobie zbieram, żeby wreszcie sięgnąć po tego autora :D Ale już niedługo! "Ósme życie" też chcę przeczytać, a o "Króla przeklętych" ostatnio sobie przypomniałam i liczę, że w wakacje znajdę czas dla tej cegły :)

    OdpowiedzUsuń