czwartek, 3 sierpnia 2017

Plan minimum - sierpień 2017

To ci dopiero

To ci dopiero problem z tymi planami. Weź tu człowieku planuj jak w międzyczasie tyle książek do ciebie przybywa i potem się zdecydować nie można co czytać jako pierwsze. No trudno. Plan musi być. Jak to się mówi? Control freak? ;)


 

 

1. "Gniazdo" Cynthia D'Aprix Sweeney, Znak Literanova

Przyznaję się bez bicia. Kupiłam tę książkę dla okładki. Trudno. Zobaczymy.2. "Arabska Krew" Tanya Valko, Prószyński i S-ka

Trzecia część arabskiej sagi. Pisałam już o niej w którymś podsumowaniu, że jest dość tendencyjna. Dużo stereotypów i dziwnie mało mądrych kobiet, ale z tomu na tom robi się coraz lepiej. Książka jest pożyczona i leży u mnie już od dawna, więc chyba pomału czas się ogarnąć i zwrócić właścicielce. 


3. "Operacja Dzień Wskrzeszenia" Andrzej Pilipiuk, Fabryka Słów

Lubię książki Pilipiuka. Nic nie wiem o tej, ale jestem bardzo ciekawa. 4. "Czerwona gorączka" Andrzej Pilipiuk, Fabryka Słów

Dobrze jest mieć książki, o których wiesz, że małe są szanse, że cię zawiodą. Tak jest w przypadku opowiadań Pilipiuka. Każdy kolejny zbiór jest równie odprężający, co poprzednie. 

Dajcie znać jakie macie plany na sierpień i oczywiście, czy czytaliście którąś z wymienionych wyżej książek! Narka!

8 komentarzy:

 1. Ja chyba też muszę zacząć planować, co przeczytam w danym miesiącu ;) Świetny pomysł!

  Czytałam "Gniazdo" i książka bardzo mi się podobała. Czekam na Twoją opinię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie te plany czasem wychodzą, czasem nie, ale jako Control freak mam wrażenie, że mam wszystko pod kontrolą i nie miotam się w ogromie różnych pozycji ;)

   Usuń
 2. Z wymienionych przez ciebie książek czytałam tylko Gniazdo i podobało mi się, jednak nie tam bardzo jak tego oczekiwałam po zobaczeniu tej pięknej okładki. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie czytałam żadnej z tych książek, więc tym chętniej poznam Twoje opinie na ich temat. Zaczytanego sierpnia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie czytałam żadnej z tych książek, ale dużo słyszałam o "Gnieździe", mam nadzieję, że Ci się spodoba równie bardzo, co okładka :)

  Pozdrawiam!
  https://sunreads.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha, ostatnimi czasy mam wrażenie, że czytam dokładną odwrotność tego, co czytają wszyscy ;)

   Usuń