czwartek, 30 listopada 2017

Plan minimum - grudzień 2017

 

 

1."Oliver Twist" Charles Dickens , Penguin Classics

Czytamy klasyki! Olivera znam tylko z filmu, więc pora na książkę! Mam wersję w oryginale i trochę się boję trudnego języka, ale zobaczymy! 
2."Seryjne zabójczynie" Tori Telfer, Wydawnictwo Poradnia K

Tytuł brzmi mrocznie i zachęcająco, chyba nie będę tej książki czytać do poduszki! Na okładce znajdziemy informację o znakomitym researchu i przerażających szczegółach. Już nie mogę się doczekać! 
3."Przewodnik wędrowca" Tristan Gooley, Wydawnictwo Otwarte

Mam wrażenie, że jestem ostatnią osobą, która zabiera się do przeczytania tego przewodnika(?). Jest przepięknie wydana i mam nadzieję, że będę nią zachwycona, tak jak byłam innymi przyrodniczymi książkami Wydawnictwa Otwartego. 

4."Osme życie. Tom II" Nino Haratischiwili, Wydawnictwo Otwarte

Pierwsza część zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Kto wie, może okaże się najlepszą książką tego roku? W związku z tym chciałabym tom drugi skończyć jeszcze w 2017. 


4 komentarze:

 1. Sama nadrabiam teraz Dickensa, ale Opowieściami Wigilijnymi :) Spodobały mi się jednak na tyle, że mam ochotę sięgnąć i po inne jego książki :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurcze, kiedyś dawno zaczęłam czytać opowieść wigilijna ale coś się stalo że musiałam przerwać. Pomyślę żeby do niej wrócić ;)

   Usuń
 2. 'Seryjne zabójczynie' też chętnie bym przeczytała. Zdecydowanie tytuł do zapamiętania :)

  OdpowiedzUsuń